Peas Täid Eemaldamine Koor Antibakteriaalne Salv Psoriaasi Antipruritic Ravi Ekseem, Dermatiit Koor (Taimsete Meditsiini Kips

€1.73 €1.04 Tasuta saatmine

Märksõnad: kreem ekseem, kaardi vorm, kreeka mütoloogia kuju, david pea, koor ekseem, harja vaip, naha tag masin, budistliku, peas täid ravi, anti kirtsutama koor mehed.

Kirjeldus

 • Brändi Nimi: Welnove
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Funktsioon 2: Vaagnaliiduse Täid Taimne Koor
 • Neto kaal: 20g
 • Kõlblikkusaeg: 2 aastat
 • Taotlus: Keha
 • Mudeli Number: P1105
 • Funktsioon 1: Antibakteriaalne Kreem
 • Saatmise kiirus: Saatke aeg
 • Nimi: Vaagnaliiduse Täid Koor
 • Funktsioon 3: Ravi Scabies Lesta

Pakend : 1tk ilma box

Kuidas see Kreem toimib?Mida ta teha mulle?

1.See salv toimib halvavad lestad, mis põhjustavad scabies, tappes neid ja nende munad.See toode tuleks vabaneda scabies nakatumise pärast ühe taotluse.Kuid naha sügelus võib kesta kuni 2 nädalat, et kaovad pärast ravi.

2.Teine taotlus võib olla vaja 7 kuni 10 päeva pärast esimest ravi, kui te näete ikkagi live scabies lestad või uus kahjustused nahale

Kuidas ma peaksin kasutama Kreem?

1.Täiskasvanutele ja lastele 12-aastased ja vanemad, tavaline kogus kreemi vaja iga ravi on umbes ühe toru (20 g).Lastele 5 kuni 12 aastat vanad, tavaline kogus kreemi vaja iga ravi on 15 g ja lastele 2 kuni 4 aastased is7.5 g.Kui pea, kael, peanahk ja välimine kõrvad vajavad ravi, rohkem koor võib olla vajalik, et katta nimetatud valdkondades.

2.Enne kasutamist selle tootega, veenduge, et teie nahk on puhas, kuiv ja jahe.Ei tohi võtta kuuma vanni või duši all enne kasutamist .

3.Paljud asjad võivad mõjutada annus ravimeid, et inimene vajab, nagu keha kaal, muud haigusseisundid ja muud ravimid.Kui teie arst või apteeker on soovitatav annus erineva siin kirjas, ei muuda nii, et kasutate ravimeid, pidamata oma arsti või apteekriga.

4.See ravim sageli läheb lahti scabies nakatumise pärast ühe taotluse.Enamik inimesi ei pea teine rakendus.vaja teine rakendus.Aga, kui näete live scabies lestad või uus kahjustused nahal 7 kuni 10 päeva pärast esimese taotluse teistkordse tuleks kasutada samal viisil kui esimene ravi.

5.Kuna scabies on levinud läbi kontakt, siis peaks veenduge, et teie pere liikmed ja seksuaalse partner(id) on uuritud scabies nakatumise eest.Kui nad on nakatunud, nad peaksid rääkima oma arsti või apteekriga kohta, kasutades seda toodet.

6.Et vältida reinfestation, kõik riided, voodipesu ja rätikuid kasutada nakatunud isik 2 päeva enne ravi tuleb masin pestud kuuma veega ja kuivatatud kuivati kuuma tsükli vähemalt 20 minutit, kuiv-või puhastada.Madratsid kasutada nakatunud inimene ei tohiks kasutada 48 tunni jooksul, ja wc-potid ja kammid tuleb desinfitseerida.

pakett

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hinnang: 0 out of 5 (0 votes)

Lisa arvustus

Hinnang