Reisi Slaidi Ära Mänguasi hoiukorv ja Esita Matt - Saadaval Mitu Mustrid ja Suurused - 12" Pikk - Tahked Hall Mänguasja Korvi

€15.65 €12.05 Tasuta saatmine

Märksõnad: xr iphone coque tehniline ülevaatus fraas.

Kirjeldus

  • Materjal: Polüester
  • Dropship: Jah
  • Artikli number: /

Toote kirjeldus: 1、REVOLUTSIOONILINE MÄNGUASI HOIUSTAMINE: Lapsed armastavad, millel on kindlaks määratud ruumi mängida ja me teame, et nad ei kavatse välja valada oma mänguasjadega mängida.Anna neile ruumi, et leida seda, mida nad otsivad ja ikka on see lihtne puhastada!

2、PUHTAKS SEKUNDIT:Vala mänguasjad paremale peale integreeritud esita matt, ja lase vähe kujutlusvõime metsikuks ilma metsik segadus.Mänguasjad slaidi ära hoidmine mõne sekundi kiire tõmme käepidemed.Mänguasjad ei kuulu komplekti.

3、STIIL VASTAB FUNKTSIONAALSUS: Meie stiilne korv sobitamine kaane pikkus on 12" pikk 15" läbimõõduga.Lisatud 57" püsiva esita matt hoiab olevad mänguasjad.Puhastada, lift sisseehitatud käepidemed kiiresti slaid mänguasjad silma.

4、NIPPI, MÄNGIDA, JA SLIDEAWAY: Gone on päevad kerjamine oma lapsed ei ole mänguasjad laiali kogu tuba.Meie mänguasi ladustamise kott võimaldab mänguasjad olema harali mänguaeg ja on piisavalt suur, et mitu last jagada, enne mänguasjad kukuks alla "mänguasi slide" korvi clean up.

5、LOODUD selleks, ET KESTA kogu ELU: Meie kvaliteet mänguasi hoiukorv pehme, kuid tugev, sorteerimine matt on üles ehitatud, et seista ajaproovile.Vastupidav disain on tehtud viimase läbi lapsepõlve Eluaegset Töö Garantii ja jätkuvat tahet oma rahulolu.

Tehnilised Andmed: Tehnilised Andmed:

1. Toote nimetus: Creative Mänguasi Ladustamise Kott

2. Materjal: Oxford riie + polüester riie

3. Värv: hall

4. Mõõtmed: Üldine: 11.8 * 11.8 (30 * 30 cm); Ladustamise kott voltimata suurus: 57 * 57 (145 * 145 cm)

Pakett Sisaldab:

1*Loova Mänguasja Ladustamise Kott

pakett

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hinnang: 0 out of 5 (0 votes)

Lisa arvustus

Hinnang