Stereo Bluetooth-ühilduva Adapter ja 3,5 mm AUX RCA-Saatja-Vastuvõtja Kõneleja Auto TV Väljas Osad Isikliku Auto Tarvikud

€3.11 €2.02 Tasuta saatmine

Märksõnad: heli bluetooth-rca, aux bluetooth paneel, bluetooth-rca, retseptori bluetooth-acc, bluetooth kaamera, mänguasjad 10-12 aastased, raadio renault symbol, 5v servo, retseptori bluetooth-2rca, bluetooth-ic.

Kirjeldus

  • sisu: AUDIO
  • WIFI Standard: 2.4G
  • Kõrglahutuse Toega: 720P
  • Sertifitseerimine: Puudub
  • Traadita Tüüp: bluetooth
  • Funktsioon: Puudub
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Heliriba: Üksik
  • Brändi Nimi: ALLOYSEED
  • Liides: USB

2 in 1 Bluetooth-ühilduva Stereo-Adapter Wireless Audio-Saatja-Vastuvõtja 3,5 mm AUX-RCA Jack Dongle TV Arvuti Kõlarite Auto

Funktsioon:

1. See on väga kantav, kerge traadita audio saatja & vastuvõtja on ideaalne juhtmeta audio lahendus mitmesugustes olukordades ja kasutab

2. Saatja režiim: Traadita voolu heli oma mitte-Bluetooth-TV, koduse muusikakeskuse või CD mängija oma Bluetooth-ühilduvad kõrvaklapid või kõlarid

3. Vastuvõtja režiimi: Traadita audio ojad oma Bluetooth-toega telefoni, tahvelarvuti, arvuti või teie juhtmega stereo, kõlarid või kõrvaklapid

4. Vaheldumisi saatja ja vastuvõtja režiimi lihtne libistage lüliti.Vaevata ühendamine, kasutades täiustatud Bluetooth-ühilduva tehnoloogia ja 3,5 mm audio kaabel (kaasas).

5. Super-Kaasaskantav Audio-Streaming Power

Kui KN321 on lihtsalt 44mm (1.73") üle ja kaal ainult 18g (0.63 oz), kuid on saanud võimas juhtmeta audio streaming võimeid.Tõsta see saatja & vastuvõtja oma seljakott või sülearvuti kott ja võtke see on-the-go ilma vähimagi vaevata.

6. Lai Ühilduvus: Koos lisatud 3,5 mm kaabli ja 3,5 mm 2RCA kaablit, see Vastuvõtja, Saatja, adapter, saab laialdaselt kasutada oma arvuti, laptop, kodu stereo süsteem, kõrvaklappide, nutitelefoni, Mp3-mängija, CD-mängija jne.

Kirjeldus:

Operatsiooni Ulatus: Kuni 10m/33ft (Ilma Blokeerimine Objektid)

Sidumine Nimi: KN321

Laadimisaeg: 2 Tundi

Aku Tüüp: Li-Polymer (200mAh)

Suurus: 44 X 44 X 12mm/1.73 X 1.73 X 0.47"

Kasutamine:

Power on: Pikk Vajuta power on/off-nuppu, kuni LED süttib.

Shutdown: Pikk Vajuta power on/off-nuppu, kuni LED on välja lülitatud.

Laadimine: Kasutada DC-5V laadija ja micro-USB laadimiskaabel.Punane tuli põleb laadimise ajal.Kui aku on täielikult laetud, sinine tuli põleb.

Režiimi Nimi:

1) RX: Saada režiimi indikaator: blue LED

2) TX: Edastada mode, märgutuli: punane LED

RX-Režiim:

Sidumine nimi: KN321, leida KN321 Bluetooth-ühilduvad seaded telefoni sidumiseks.Sinine märgutuli vilgub kaks korda sekundis kogu sidumise protsessi, ja sinine tuli vilgub kord iga kolme sekundi pärast paaristamine õnnestus.

Kuidas Kasutada:

1) Ühendage üks ots audio juhe audio sisend, kõlari ja teine ots audio KN321

2) kinnitada, et see on RX-režiim (sinine valgus flash).Leida nime sidumine Bluetooth-ühilduvad seaded telefon: KN321 klõpsake paari.

TX Režiim:

TX režiim automaatselt otsida teisi Bluetooth-ühilduva vastuvõtu seadmed (nt Bluetooth-ühilduva peakomplekti Bluetooth-seadmega kõlarit, Bluetooth-ühilduva vastuvõtja, jne.), Punane märgutuli vilgub kaks korda sekundis kogu sidumise protsessi, ning punane märgutuli vilgub kord iga kolme sekundi pärast paaristamine õnnestus.

Kuidas Kasutada:

1) Ühendage üks ots audio juhe audio väljund seadmete ja teine ots audio KN321.

2) Kinnitada, et see on TX režiim (punane tuli vilkuma).Kui KN321 automaatselt otsida Bluetooth-peakomplekti või Bluetooth-ühilduva kõlar sidumine.

Märkus:

1. Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv näitas pilte.Aitäh!

2. Palun lubage 1-3mm mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.

1 X Bluetooth-ühilduva Adapter

1 X Micro USB Kaabel

1 X 3,5 mm 2RCA Audio Kaabel

1 X 3,5 mm AUX Audio Kaabel

1 X Kasutusjuhend

pakett

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hinnang: 0 out of 5 (0 votes)

Lisa arvustus

Hinnang