Avarii Plekk Päästa Stain Remover Kodu Tööriistad, Rõivad Rooste Plekk Kollane Remover50ml/100ml kõik oma raske plekkide eemaldamine

€1.46 €0.95 Tasuta saatmine

Märksõnad: plekk pesu plekkide eemaldaja, tint stain remover, dick, võsa puhas, kuld stain remover, koristaja, Kohapeal, riideid plekkide eemaldamine, magic stick, puhas.

Kirjeldus

  • Punkt Vorm: Vedelik
  • Spetsifikatsioon/Tükk: Muud
  • Arv, Tk: 1tk
  • Päritolu: CN(Päritolu)

Avarii Plekk Päästa Stain Remover Kodu Tööriistad, Rõivad Rooste Plekk Kollane Remover50ml/100ml Omadused:

1. Secret spot Remover kõik oma raske plekk eemaldamine:ohutu, et nontoxic, ja ei sisalda kloori ega fosfaate.

2. Ei ole vaja nühkima, lihtsalt kohaldada tilk,ei saa kahjustada teie kangas:Valge riided ja jalanõud kergesti omakorda kollane ja see on raske puhastada hästi, siis meil on, et viska need minema ja osta uus.Noh, enam mitte!Seal on Riided Rooste Plekk Kollane Eemaldaja, tähelepanelikkus puhastaja, mida saab eemaldada liiki plekid oma riided, kingad, ja põrandad, mis aitab hoida neid puhas, nagu uus.

3. Kohe TULEMUSI:instant, lõhnatu plekk puhtamaks.Eemaldab kangekaelne rasva, mustuse ja saasta vastu alates rõivad, vaibad, kangad, ja rohkem.Nr loputamine, tolmuimejaga või ootate, et näha tulemusi.Laigud kaovad enne oma silmad.Hämmastav pindaktiivne aine tegevus.

4. TURVALINE, VÕIMAS & KIIRE:kiire toiming kustutab plekke riietele, pudipõlled, vaipade, auto-ja sisustus mööbel ja rohkem. 100% pH neutraalne on karmid plekke, kuid mitte nahale või riietele.

5. IDEAALNE igat TÜÜPI PLEKID:Universal kohapeal stain remover, mis on väga tõhus igat liiki värske ja seadistada-in plekke kõik kangad.

6. OHUTU JA TÕHUSA:Sõnastatud looduslike lahustid, siis alustatakse tööd kohe peatada plekke muutub püsivaks.Need lahustid murda karm plekid nagu rasva -, toidu -, higi peitsi, ääred määrdunud, luitunud käerauad, ja palju rohkem, päästetööd oma riided ikka ja jälle.

7. ULATUSLIK REGULEERIMISALA:See sobib roosteplekid, veeplekid, tundmatu täpp plekke, mulla kaubamärgid, muud metalli plekke, decolorant järelejäänud pigmendi kohta, kangad, jms.

Kirjeldus:

Neto kaal:50ml/100ml

Toode sisaldab:

1 pudel x Stain Remover

Teade:

①Actual värvitoon võib olla veidi erinev pilt, mis on tingitud erinevatest jälgida ja valguse mõju

②Please lubada, 1-3cm kõrvalekalde tõttu käsitsi mõõtmine

pakett

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hinnang: 0 out of 5 (0 votes)

Lisa arvustus

Hinnang